VII EDYCJA PRZYSTANKU ŻORY 10 i 11 sierpnia 2024
Dorzuć się i wpłać symboliczną wejściówkę

Zostań sponsorem

Chciałbyś wesprzeć Przystanek Żory? Zostać sponsorem? Niezmiernie się cieszymy!
Chcielibyśmy zaprosić Twoją firmę do współpracy przy organizacji jedynej takiej imprezy w regionie, która podczas pierwszej edycji zgromadziła ponad 8000 osób w Parku Cegielnia.

Inicjatywa Przystanku Żory jest w pełni społeczna, w organizację zaangażowani są sami mieszkańcy – hasłem przewodnim jest „od żorzan dla żorzan”. W naszych staraniach wspiera nas Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, który jest naszym konsultantem merytorycznym i współorganizatorem, oraz Gmina Miasta Żory, ponieważ 3. edycja jest współfinansowana ze środków otrzymanych od Gminy Miasta Żory w ramach konkursu 6/2018 na rzecz mieszkańców miasta Żory.

Poszukujemy sponsorów i firm, które są chętne wspomóc naszą ideę środkami finansowymi lub rzeczowymi. W naszej ofercie dla sponsorów znajdziesz prezentację szerzej omawiającą inicjatywę oraz pakiety sponsorskie. Podkreślamy, że jesteśmy otwarci na każdą formę sponsoringu!

Wydarzenie odbędzie  się 13 i 14 sierpnia 2022 (2 dni) w Parku Cegielnia w Żorach. Szacujemy, że przyciągnie od 10 do 20 tysięcy uczestników. Chcemy podkreślić, że nasze wydarzenie jest promowane poprzez ogólnopolskie i regionalne media – o pierwszej edycji napisała/wspomniała m.in. Interia, Radio90 i Gazeta Wyborcza, była również pochlebnie przyjęta i polecana przez organizatorów krajowego Festiwalu Woodstock. Trzeciej edycji patronuje Antyradio, Dziennik Zachodni i Nasze Miasto.

Pierwsza edycja obfitowała w sukcesy – na scenie zaprezentowało się 16 zespołów, przygotowaliśmy 40 atrakcji w namiocie zlokalizowanym przy hali sportowej, gdzie całe rodziny mogły ćwiczyć, rzeźbić, tańczyć, słuchać i brać udział w atrakcjach przygotowanych wraz z Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Udostępniliśmy również pole namiotowe, w którym nocowało ponad 250 osób z różnych miast (Warszawa, Radom, Leszno itp.).

W podziękowaniu za wsparcie inicjatywy, proponujemy promocję Twojej firmy za pośrednictwem strony www, mediów społecznościowych oraz bezpośrednio podczas trwania imprezy. Chcielibyśmy również podkreślić, że jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Szczegóły o samej idei oraz ewentualne formy promocji znajdują się w Ofercie dla Sponsorów.

Z chęcią spotkalibyśmy się z Tobą lub przedstawicielem Twojej firmy, by bardziej szczegółowo przedstawić ideę naszej inicjatywy i zaprosić do współpracy.

 

Jeśli chcesz zostać naszym sponsorem, pozostaw dane kontaktowe do siebie, a na pewno się odezwiemy!