Przystanek Żory 2019 Już za nami

Gdzie i kiedy

Data wydarzenia: 10 i 11 sierpnia 2019
Miejsce: Park Cegielnia i hala MOSiR
Adres: ul. Folwarecka 3, Żory (Śląsk)
Wstęp bezpłatny

 

Festiwal Przystanek Żory rozpoczyna się w sobotę 10 sierpnia 2019 o godzinie 13.00 od atrakcji w Namiocie ZPT zlokalizowanym przy hali MOSiR, zaraz obok Parku Cegielnia.

Zobacz program ZPT.

Na Parku Cegielnia zlokalizowana będzie duża scena. Koncerty rozpoczynają się w sobotę od godziny 14.50, a w niedzielę atrakcje ruszają już od godziny 13.00.

Zobacz program dużej sceny.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, będzie miała miejsce Eksplozja Kolorów aż trzy razy w ciągu dnia. Warto być wtedy pod sceną!

Dla wszystkich chętnych uruchomione zostanie bezpłatne pole namiotowe, w którym będzie można rozbić namiot z widokiem na scenę. Pole jest czynne od piątku 9 sierpnia godz. 18.00 do poniedziałku 12 sierpnia godz. 12.00.

Zobacz regulamin pola namiotowego.

Jak dojechać na Przystanek Żory?

GPS: 50.043439, 18.680719

W aplikacjach najlepiej wybrać adres Skatepark MOSiR, ul. Folwarecka 3, ponieważ mieści się on na terenie Parku Cegielnia, Żory (woj. śląskie).

UWAGA! Niektóre GPS-y podają błędne lokalizacje, jak ulicę Cegielnia w Żorach czy ulicę Cegielnianą w Suszcu. Miejsce imprezy znajduje się niemal w samym centrum miasta Żor i najlepiej kierować się właśnie do centrum.

Z centrum oraz z PKS na teren imprezy jest 15 minut spacerkiem (1,5 km).

W Żorach działa bezpłatna komunikacja miejska. Przy Parku Cegielnia znajduje się przystanek Wodzisławska Basen (drugi przystanek od PKS): zory.trasownik.net.