Total Body Workout z Weroniką Poradą (Miss Fit 2016)

Dodaj zdjęcie

Przystanek Żory to nie tylko coś dla duszy, ale i dla ciała! Zapraszamy na zajęcia z Total Body Workout z żorzanką Weroniką Poradą, zdobywczynią tytułu Miss Fit 2016. Zajęcia odbędą się w sobotę 12 sierpnia w Namiocie ZPT (przy hali MOSiR) o godzinie 15.00 i potrwają 45 minut. Wstęp bezpłatny.

weronika poradaTotal Body Workout (TBW) to trening ogólnorozwojowy, gdzie w każdym ćwiczeniu angażujemy do pracy większość grup mięśniowych. Ćwiczenia cardio przeplatane ćwiczeniami wzmacniającymi. W tym treningu spalamy mnóstwo kalorii, modelujemy ciało, a to wszystko w rytm dynamicznej muzyki.

Weronika Porada – instruktor fitness i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywczyni tytułu Miss Fit Polski Publiczności w ogólnopolskim konkursie. Promotorka zdrowego stylu życia. Swoim profesjonalizmem i uśmiechem przyciąga rzesze osób chętnych na wprowadzenie dobrych zmian w życiu.

W zeszłym roku jej zajęcia fitness na Przystanku Żory zgromadziły prawdziwe tłumy. Ćwiczyli wszyscy bez względu na wiek i każdy z zajęć wyszedł z endorfinami szumiącymi w głowie. Dużą zasługą jest energia prowadzącej, jej entuzjazm, którym zaraża, a także otwarte podejście do ćwiczących. Każdy wyśmienicie się na zajęciach czuł, doskonale bawił i wyszedł zmęczony, a jednocześnie zrelaksowany i uśmiechnięty.

Tak było rok temu

 weronika porada przystanek zory

porada na przystanku zory 2016

workout body weronika porada

weronika workout