Taneczne i gorące show na zakończenie soboty z Teatrem Ognia Inferis

Dodaj zdjęcie

Nie ma chyba nic bardziej spektakularnego niż ogień. Mamy więc niespodziankę! W sobotę po koncercie Kabanosa (czyli ok. godz. 22.00) wkroczy Inferis Teatr Ognia i zaprezentuje Wam niesamowite show będące połączeniem tanecznej choreografii, ostrej rockowej muzyki i odważnej zabawy z ogniem. Nie rozchodźcie się więc do domu i zostańcie z nami!


Teatr Ognia Inferis działa już od ponad 6 lat w 6-osobowym składzie: Marta, Aneta, Ola, Wirginia, Arek i Igor. Grupa aktywnie występuje na przeróżnych imprezach – od wesel, urodzin, przez imprezy firmowe, zakończenia aż do dni miast, dożynek czy festiwali takich jak Noce Muzeów czy konwenty fantastyczne. Głównie tańczą na Śląsku w takich miastach jak: Cieszyn, Ustroń, Szczyrk, Brenna, Goleszów, Zebrzydowice, Tychy, Wodzisław Śląski, Gliwice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bielsko- Biała, Istebna, Strumień, Siewierz, Czechowice-Dziedzice, Tarnowskie Góry, Częstochowa. Niestraszne sa nam dalsze wyprawy chociażby do takich miast jak Lwówek Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Kraszewice, Ostrzeszów, Paczków, Szczerców czy Leszno.

W swoim repertuarze mają cztery różne pokazy:

  • rozrywkowo-burleskowy
  • rockowy
  • słowiański
  • z elementami teatralnymi “Przebudzenie”, gdzie wykorzystywana jest muzyka filmowa

Tak Inferis opowiada o sobie:

Najbliższe naszemu sercu jednak są mocne, rockowe brzmienia, a potem słowiański i pogański klimat. Nasze show opieramy na choreografiach dopasowanych do muzyki i efektach świetlnych. Całości dopełniają stroje odpowiednie do danego stylu pokazu.

Do pokazów wykorzystujemy wszystkie podstawowe sprzęty ogniowe takie jak: poi, kije, double staffy, wachlarze, parzydła, liny, hula hoop, dragonstaff, levistick. Do tego oczywiście plucie i połykanie ognia. Poza standardowym ogniem bazujemy również na efektach pirotechnicznych, jak np. stroboskopy, fontanny, iskry, kolorowe dymy, flary czy wyrzutnie.

Strona www: inferisteatrognia.pl