Strefa dla rodzin z dziećmi, czyli Family Space na Przystanku Żory

Dodaj zdjęcie

Jeśli przez chwilę zastanawialiście się, czy możecie wspólnie przyjść ze swoimi pociechami na Przystanek Żory, to mamy dobrą wiadomość: uruchomiliśmy strefę Family Space. Będziecie mogli spokojnie zająć się tam dziećmi, tj. przewinąć i nakarmić, a także pobawić się z nimi i wypocząć. Wszystko to z widokiem na scenę.


Specjalnie dla Was przygotowujemy strefę Family Space, gdzie na wprost sceny będziecie mogli spędzić czas ze swoim dzieckiem, a przy okazji w pełni uczestniczyć w wydarzeniu, posłuchać dobrej muzyki, bawić się i zrelaksować. Strefa ulokowana będzie tuż koło karuzel i czynna będzie w godzinach 13.00-19.00.

W strefie, które udostępnia firma Family Space, znajdziecie specjalne miejsce do karmienia i przewijania najmłodszych pociech. Poza tym szykujemy dla Was sporo atrakcji – gry i zabawy, malowanie twarzy. Wspólnie z dzieciakami będziecie mogli grać w plenerowe domino czy wikingów. Dodatkowo wspólne malowanie na foli i tworzenie masy newtonowskiej. Nasza strefa jest wyposażona w stoliki i krzesełka dla dzieci, więc można tam malować, bawić się, czy nawet nakarmić dzieciaki. Rodzice mogą odpoczywać, słuchać wyśmienitych zespołów na przygotowanych kocach czy leżakach.

Będziecie mogli również zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoich dzieci. Będzie możliwość wypożyczenia albo kupienia specjalnych słuchawek ochronnych. Dodatkowo będziecie mogli zakupić własnoręcznie szyte czapeczki, opaski czy wyprawki do przedszkola.

Nie zabraknie również Chustonoszy! Na miejscu dostępny będzie doradca ds. noszenia dzieci w chustach i rodzice ze sporym doświadczeniem w tym temacie.. Planujemy warsztaty chustowe, ale to, co jest najważniejsze: możecie po prostu do nas przyjść, bliżej się poznać, wymienić doświadczeniami i porozmawiać na temat chust. Śmiało dołączajcie do dedykowanego wydarzenia na Facebooku: Chustonosze na Przystanku Żory.

family space przystanek zory

family space przystanek zory

family space przystanek zoryfamily space przystanek zory

Wypożycz lub kup słuchawki dla dzieci

Przystanek Żory to festiwal muzyczny, co oznacza, że rządzić na nim będzie głośna muzyka, która niestety jest niebezpieczna dla słuchu dzieci. Dlatego zachęcamy do nakładania dzieciom specjalnych słuchawek. Jeśli ich nie posiadacie, możecie je kupić lub wypożyczyć od Family Space. Wypożyczalnia i sklep będą prowadzone również na miejscu.

sluchawki ochronne dla dzieci