O motorowej pasji opowiedzą Zbigniew Tarnawski i Tomasz Zmysłowski (Gymkhana)

Dodaj zdjęcie

W Strefie ZPT w sobotę o godzinie 13.45 odbędzie się rozmowa z przedstawicielami Śląskiej Moto Grupy Gymkhana. Zbigniew Tarnawski oraz Tomasz Zmysłowski opowiedzą o motorowej pasji, o podróżach na motorze oraz nietypowej dyscyplinie sportowej, jaką jest gymkhana.

Grupa Gymkhana

Zbigniew Tarnawski jest motocyklistą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, uczestnikiem światowego finału GS Trophy organizowanego przez BMW Motorrad. Jest zawodnikiem klasy PRO Moto Gymkhany. Wywalczył drużynowo brąz w mistrzostwach Europy w Moto Gymkhanie w 2018 r. Współorganizator zawodów i pokazów motocyklowych, pasjonat motocykli i podróży motocyklowych.

Tomasz Zmysłowski, czyli motocyklista, z niewielkim stażem – jak o sobie mówi. Właściciel trzech motorów, każdy z nich ma swoje przeznaczenie, na jednym z nich podróżuje po Europie. Zawodnik Gymkhany, motocyklowej dyscypliny sportowej polegającej na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w najkrótszym możliwym czasie i najmniejszą ilością błędów

Odwiedź koniecznie:

gymkhana